FİBEX MÜHENDİSLİK

FIBEX Mühendislik, "Food Innovation and Business with EXtra Technology" mottosuyla yola çıkmıştır. Elektrik ve elektronik alanında yenilikçi teknolojiler tecrübesini 9 yıllık gıda sektörü tecrübesiyle birleştiren C. Erkan ERDEM tarafından 2018 Ocak ayında kurulan FIBEX Mühendislik, gıda üretiminde her zaman yenilikçi ve her zaman daha ileriyi hedefleyen çözümler sunmaktadır.

FIBEX Mühendislik, en yeni teknolojileri müşterilerine sunarken sektörün ihtiyaçlarına mantıklı yaklaşımlarla en doğru ve akılcı çözümleri önermektedir. Satışı yapılan makinelerin satış sonrası hizmetleri konusunda da müşterilerine kendilerini her zaman güvende hissedecekleri teknik servis desteğini vermektedir. Müşterilerimiz bizim sadece müşterilerimiz değil aynı zamanda birlikte başarıya ulaşmaya çalıştığımız ortaklarımızdır. Üretim süreçlerinin iyileştirilmesi ve maliyetlerin azaltılması noktasında danışmalık da vererek müşterilerimize değer katmak önceliğimizdir.

FIBEX Mühendislik, daha yaşanabilir bir dünya için müşterileriyle her aşamada iş birliği içindedir. Geleceğe bırakacağımız daha iyi bir dünya için akılcı ve çevreci teknolojileri her zaman odağında tutmaktadır.

hakkimizda-2